Etiketler

 

Servisler

STRATEJİK DANIŞMA

İnternet’in gücünü, stratejik yöntemlerimizle hedef kitlenizi firmanıza çekmek için kullanıyoruz. Dijital dünyada yer bulabilmeniz için, gerekli analiz ve optimizasyonları yaparak hedef kitlenizi sizlerle, sizleri de Profesyonel Web Tasarım ile buluşturuyoruz.

REKLAM YÖNETİMİ

Reklamlarının etkili olabilmesi için iyi planlanması gerekir, bu planlamalar iyi analizler sonucu yapılabilmektedir. Milyonlarca insanın her gün girdiği Facebook, Twitter, Google, Yahoo gibi platformlar da sizlere potansiyel kazandıracaktır.

ANALİZ / RAPORLAMA

Dijital kaynaklarınızı analiz ediyor, analiz sonucuna göre eksikler belirliyor ve raporluyoruz. Dijital dünya da bulunan firmalar için analiz ve raporlar çok önemlidir. Dijital dünyada kaybolmamanız için Kurumsal Web Tasarım hizmeti veriyoruz.

MOBİL DÖNÜŞÜM

Hayatımızın vazgeçilmez bir konumunda bulunan mobil cihazları artık herkes kullanmakta. Bilgisayarlara göre potansiyeli daha fazla olan mobil cihazlar için sitelerinizi optimize ediyoruz. Günümüzde internet kullanımında akıllı telefonların payı günden güne artmaktadır.

SEO

Firmanızın İnternet’te kaybolmaması için göz önünde bulunması gerekir. Firmanızı popüler arama motorlarında üst sıralara çıkarıyor, milyonlarca müşteri potansiyeli bulunan İnternet ortamında ki müşterileri sizlerle buluşturuyoruz.

DİJİTAL TANITIM

Blog yazılarını, basın bültenlerini araştırma ve analiz sonrası sitenizde paylaşıyoruz. Hedef kitlenizi bu şekilde takip ediyor ve raporluyoruz. Ayrıca Web Tasarım Firmaları, firmanızın tanıtımı için sosyal medyayı tanıtım ortamı olarak kullanmakta.

DİJİTAL TASARIM

Firmanızın bu rekabet ortamında fark yaratması için etkileyici tasarımlara ihtiyacı vardır. Maksimum Web,  Kullanıcı Deneyimi Odaklı Akıllı Web Tasarımı, Grafik ve Video Tasarımı gibi markanızın prestij elde etmesini sağlayan ve aklınıza gelen tüm dijital tasarım çözümlerini sunmaktadır.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya yönetimi, sayfalarınızda fazla paylaşım yapmak değildir. Milyonlarca insanın bulunduğu sosyal medya platformlarında ki hedef kitleyi firmanıza yönlendirecek şekilde planlamak ve potansiyel müşterilerinizi firmanıza çekmek için uygulanır.