Etiketler

 

Servisler

digital tanitim
Stratejik Danışmanlık

Sektörünüzdeki yenilikler, rekabet oranı, rakiplerinizin durumu ve potansiyel müşterileriniz hakkında detaylı analizler yaparak, tüm dijital yapılanma sürecinde size danışmanlık yaparız.

yazilim
Yazılım

Güncel yazılımlar kullanarak web sitenizin tüm tarayıcı ve cihazlarda hızlı ve doğru şekilde yapılandırılmasını sağlarız. Böylece tüm kullanıcılar sitenize her zaman sorunsuz bir şekilde erişir.

guvenlik
Güvenlik

Sunduğumuz güvenlik hizmetleri ile dijital yayınlarınızın internetteki zararlı içerik ve saldırılardan korunmasını sağlarken kullanıcılarınızın da spamlere karşı güvende olmasını sağlarız.

mobil
Mobil Uyumluluk

Projenizi, tüm tablet ve akıllı telefonlarda tam uyumlu ve hızlı çalışacak şekilde yapılandırırız. Böylece kullanıcılarınız projenize istedikleri yerden istedikleri zaman ulaşır.

tasarim
Web Site Tasarımı

Yaratıcı, dikkat çekici ve kolay kullanılan tasarımlar geliştirerek kullanıcıların sitenizde aradıkları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmasını ve sitenizde daha uzun vakit geçirmesini sağlarız.

icerik-yonetimi
İçerik Yönetimi

SEO uyumlu ve kullanıcı odaklı içerikler oluşturarak hem arama motorlarında sitenizin yükselmesine hem de kullanıcıların keyifle okudukları içeriklere sahip olmanıza yardımcı oluruz.

medikal-icerik
Medikal İçerik

Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ve basılı materyalleriniz için bilimsel verilere dayalı, herkesin rahatlıkla anlayabileceği yalın bir dile sahip ilgi çekici medikal içerikler oluştururuz.

seo
SEO

İnternetteki aramalarda sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlamak için on-page ve out-page SEO çalışmalarını planlı ve başarılı bir şekilde yürüterek sektörünüzdeki başarınızı destekleriz.

dijital-marketing
Dijital Pazarlama Süreçleri Yönetimi

Arama motorları ve sosyal medya pazarlama yöntemini, doğru stratejilerle kurgulayarak düşük bütçelere sahip projelerde bile yüksek performans ve dönüşüm oranı elde ederiz.

sosyal-medya
Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Hedef kitlenize yönelik kaliteli ve ilgi çeken içerikler hazırlayarak sosyal medya hesaplarınızın daha fazla kullanıcı tarafından takip edilmesini ve yüksek etkileşim oranına sahip olmanızı sağlarız.

adwords
Google Adwords Yapılandırması

Google arama verilerine dayanan detaylı analizlerimizle Adwords’te başarılı reklam kampanyaları oluşturarak bütçenize paralel olarak maksimum dönüşüm oranını artırırız.

video-market
Youtube Kanal ve İçerik Yönetimi

Video çekimi ve video animasyonlarınızı optimize ederek görsel ve yazılı metinlerin yanı sıra, potansiyel müşterilerinize farklı yollardan ulaşmanızı kolaylaştırır ve marka bilinirliğinizi artırırız.

rapor
Reklam Raporlaması

Dijital pazarlama sürecinin ardından, tüm reklamların ayrıntılı raporlamasını sizinle paylaşırız ve yeniden planlama yaparak reklam performansını artırırız.

kreatif-isler
Kreatif İşler

Dijital ya da basılı materyaller için, markanızı yansıtan yaratıcı tasarımlar oluşturarak marka bilinirliğini ve değerini artırmaya yönelik çalışmalar yaparız.

video-produksiyon
Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon ekibimizin oluşturduğu kaliteli ve ilgi çekici videoları, farklı platformlarda yayınlayarak marka değerinizi ve bilinirliğinizi artırırız.

fotograf-cekimi
Fotoğraf Çekim

Profesyonel fotoğraf çekimi çalışması yaparak görsel içeriklerin tamamen özgün, yüksek çözünürlüklü, kaliteli ve yaratıcı olmasını sağlarız.

Call Now Button
× Whatsapp