Etiketler

 

Biz

Merhaba,

Öncelikle ilgiliniz için teşekkür ederiz. Kısaca; Biz 10 yılı aşkın bir süredir arama motoru pazarlaması ve internet reklamcılığı alanında sayısız projede görev almış ve bir çok projeyi hali hazırda profesyonel anlamda yönetebilen bir ekibiz. İnternette var olmak ve de doğru hedeflerde ilk sıralarda olmak, dijital reklam kanalları ile (Google Adwords, Youtube, Facebook + Instagram) dijital platformlarda yer almak hiç şüphesiz ki günümüz rekabet ortamlarında, ticari başarı, refah ve istikrar için son derece önemlidir.
Bir çok sektörde hizmet vererek, iş ortaklarımıza daha fazla potansiyel müşteri kazandırmaktan gurur duyan, etnik ve teknik anlamda profesyonel bir ekip ile sizlere destek olurken, ekip arkadaşlarımız ile dijital Dünyadaki (Google) yeniliklerini sıkı sıkıya takip ediyor ve hiç bir Sertifikayı kaçırmamaya özen gösteriyoruz.)

IMSTC (İstanbul Medical Support Tranining) Şirketi Kurucusu Dr. Handan Yavuz KÖKSAL ile olan çözüm ortaklığı ile, Sağlık sektöründe yer alan müşterilerimize gerçek anlamda bir dijital güç ve hasta ve konu odaklı doğru içerik desteği sağlıyoruz.
Esasen uzun uzadıya harikalarımızdan bahsetmek isterdik ve fakat lisan-ı münasib ile arz etmek en doğrusudur.
Dijital Dünya da yer almak ve daha fazla potansiyel müşteri elde etmek için bizim ile sağlam bir adım atmaya ne dersiniz?